17/11/2018
Nawigacja
· Strona główna
· Uśmiechnij się :)
· Świadectwa
· Ciekawe artykuły
· Lekturnik
· Warto obejrzeć
· Apologetyka
· Archiwum news-ów
· Tylko dla mężczyzn
· 25 lat wspólnoty
· Szukaj
KTK
Katolickie Towarzystwo Kulturalne
Klub Arka
Zespół Szkół KTK

Harambee

www.harambee.pl
Miecz Ducha


Diakonia Player

Odtwarzacz pieśni Wspólnotowych
Newsletter
Polecamy
Papież
e-kuria
DDMD
Adopcja serca
Statystyki
Konferencja formacyjna dla RUCHu

/images/headphones2.jpgDo pobrania konferencja K. Markowicza "Wina i poczucie winy" (04.02.2015) w dziale Konferencje RUCHu (mp3).

M. Pupecka "Świątynia Ducha"

Do pobrania komentarz M. Pupeckiej "Świątynia Ducha" (21.01.2015) w dziale Konferencje RUCHu (mp3)/images/headphones2.jpg

Konferencja formacyjna dla RUCHu

/images/headphones2.jpgMożna pobrać dwie konferencje T. Trębacza: "Ziemia obiecana - Mojżesz" (03.12.2014) i "Ziemia obiecana - Faraon i plagi egipskie" (07.01.2015). Dostępne w dziale Konferencje RUCHu /mp3/

A.Golik "Postawa radykalna"

/images/headphones2.jpgDo pobrania konferencja formacyjna A.Golika "Postawa radykalna" (04.01.2015) w dziale Konferencje PRZYMIERZA (mp3)

Nagranie ze spotkania kobiet

/images/headphones2.jpg W dziale Download -> Inne konferencje do pobrania nagranie ze spotkania kobiet które odbyło sie 13.12.2014.

Konferencja formacyjna PRZYMIERZA

/images/headphones2.jpg  Do pobrania konferencja formacyjna A. Golika "Kaleb" (07.12.2014) w dziale Konferencje PRZYMIERZA (mp3)

Konferencja formacyjna dla RUCHu

/images/headphones2.jpg  Do pobrania komentarz A. Soleckiego "O duchowej pociesze" (26.11.2014) dział Konferencje RUCHu (mp3)

Konferencja formacyjna dla RUCHu
Images: headphones2.jpgDo pobrania konferencja formacyjna dla RUCHu: T.Trębacz "Ziemia obiecana - Abraham" (08.10.2014) dział Konferencje RUCHu (mp3)
Konferencja formacyjna PRZYMIERZA
Images: swiece2.jpgDo pobrania konferencja formacyjna dla Przymierza: A.Golik "Ociężałe serca" (5.10.2014) - dział konferencje PRZYMIERZA (mp3 dostepne po zalogowaniu)
XIII Tydzień z Ewangelią - "W sieci słowa"
Newsy

28 października w Bielsku- Białej rusza 13 tydzień z Ewangelią, który w tym roku odbywa się pod hasłem " W sieci słowa" W tym roku w zmienionej formule tygodnia wszystkie wspólnoty z naszego miasta zostały zaproszone do ewangelizacji w konkretnych parafiach. Miasto na Górze służyć będzie w Parafii Św. Stanisława w Starym Bielsku. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w to dzieło !
Bądź w Ruchu tej Jesieni ! - Wyjazd Październikowy
Images: zembrzyce2.jpgW dniach 18-19 październik odbędzie się kolejny wyjazd Ruchu i Grup Poseminaryjnych. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na to wydarzenie aby w doskonałym towarzystwie oraz pięknym miejscu (ośrodek Totus Tuus w Zembrzycach) zakosztować wspaniałej polskiej złotej jesieni. Zapisy na każdym spotkaniu środowym, w klubie Arka oraz poprzez wysłanie karty zgłoszeniowej na adres: Mnich.MR@gmail.com
Kliknij, żeby pobrać kartę w formacie MS Word /*.doc/
Kliknij, żeby pobrać kartę w formacie Acronat Reader /*.pdf/
Wideokomentarz
Katalog firm
okienko firmy.lumentv.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
5,043,500 unikalne wizyty